Witam na mojej stronie.

Od parunastu lat zajmuję się diagnostyką i naprawą samochodowych układów zasilania. Jak wiadomo fabrycznie silniki samochodowe zasilane są benzyną lub olejem napędowym. W Polsce, jak i w wielu innych państwach dużą popularnością cieszy się paliwo alternatywne, jakim jest gaz propan-butan, w skrócie z ang. LPG.

Właśnie temu paliwu chciałbym poświęcić tą publikację, dzieląc się swoimi przemyśleniami, uwagami i doświadczeniem w tej materii. Mam nadzieję pomóc w decyzji i doborze odpowiedniej instalacji, a będzie mi szczególnie miło, jeśli będę mógł ją zamontować osobiście.

Aktualnie współpracuję z kilkoma warsztatami, tu jednak chciałbym polecić - z racji położenia i dogodnego dojazdu - Fox Serwis, Kraków ul.Tyniecka 7 wjazd od ul. Skwerowej

Zapraszam do dyskusji i zadawania pytań, w miarę możliwości postaram się odpowiadać na wszelkie pytania w zakładce Pytania i odpowiedzi.

Zapraszam również do kontaktu osobistego, telefonicznego i mailowego.

P.S. W tworzeniu strony wykorzystałem materiały i zdjęcia dostępne na stronach producentów i dystrybutorów, jednak zawsze starałem się, aby moje opisy i wnioski opierały się na doświadczeniu, jakie nabywałem przez lata pracy przy nich.

tel. 509 817 568

tel. 509 817 639

e-mail: lpgkrakow@wp.pl

Kraków ul.Tyniecka 7

wjazd od ul. Skwerowej

pn. - pt. 9 - 18

sb. 10 - 14

zawsze prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny


AKTUALNE PROMOCJE


ZAVOLI BORA 4 CYL.
2400

ZAVOLI BORA 6 CYL.
3550

ZAVOLI BORA 8 CYL.
3950

RC ALBA 4 CYL.
2350

BRC SDI 2.0 4 CYL.
3950

Jest już cennik zestawów BRC ALBA
5 6 8 cylindrów!!!


UWAGA


W przygotowaniu SUPER OFERTA dla silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny.

Ceny od 3300zł!!!

Więcej na ten temat tutaj