Strona w trakcie realizacji

Najczęściej zadawane pytania.

Czy cena obejmuje wlew pod klapką paliwa?

Nie, w cenie zawarty jest zwykły wlew, najczęściej montowany w zderzaku, lub w okolicy haka / jeśli samochód takowy posiada/. Wlew przeznaczony do montażu obok wlewu paliwa musze dokupić osobno / nie ma go w zestawach /, i tylko te koszty Państwo ponosicie, nie pobieram dopłat za montaż. Ważne jest, aby było niego miejsce i to takie, by jego montaż był trwały i pozwalał dobrze zabezpieczyć to miejsce antykorozyjnie.

Czy z dokumentami otrzymanymi w dniu montażu, można już się udać do Wydziału Komunikacji, w celu uzyskania adnotacji o przystosowaniu samochodu do zasilania gazem?

Nie, w dniu montażu otrzymują Państwo tymczasowe świadectwo homologacji, ważne 30 dni. Najczęściej do 2 -3 dni przychodzi do mnie właściwe świadectwo, i dopiero ten dokument pozwala na otrzymanie odpowiedniej adnotacji. Inne potrzebne dokumenty to: dowód rejestracyjny, faktura za montaż, oraz świadectwo homologacji zbiornika gazu, które otrzymują Państwo w dniu montażu. Na dopełnienie formalności, mają Państwo 30 dni.