O mnie

Jak już wspomniałem od wielu lat zajmuję się układami zasilania. Jest to swego rodzaju pasja, a im większe wyzwanie, tym większa satysfakcja. Przy okazji napraw układów benzynowych, musiałem zająć się instalacjami gazowymi. Po pewnym czasie zacząłem je również montować. Początkowo były to instalacje włoskiej firmy BRC. Po pewnym czasie doszło również Zavoli, a następnie Stag. Cały czas zajmuję się diagnostyką silnikową, serwisuję i naprawiam instalacje LPG i oczywiście je montuję. Dysponuję diagnoskopami pozwalającymi na kompleksową i bardzo szczegółową diagnostykę pojazdów. Współpracując z wieloma warsztatami mam również dostęp do wielu urządzeń serwisowych, dedykowanych dla danej marki.

Moje LPG

Moja przygoda z montażem zaczęła się od instalacji włoskiej firmy BRC. Po pewnym czasie doszło również Zavoli, a następnie Stag. Próbowałem też KME Diego i Nevo, Zenit, OMVL, Tartarini, Landi i Landirenzo i wiele innych. Opisanie wszystkich byłoby tematem rzeką, więc skupię się na trzech pierwszych, które mam aktualnie w ofercie, i to tylko pod postacią sekwencyjnego wtrysku gazu czwartej generacji do wtrysku pośredniego i bezpośredniego tzw. DI. Wcześniejsze generacje powoli zaczynają dzielić los dinozaurów. Postaram się również napisać parę słów o wtrysku gazu w fazie ciekłej LPI, jego zaletach i wadach. Szczególną uwagę chciałbym poświęcić firmie Zavoli, która po latach nieobecności wraca na rynek, a wróżę jej sukces, mając w pamięci jej jakość i aktualnego dystrybutora, firmę Czakram z Tarnowa.

Moja oferta

Zapraszam osoby chcące zamontować alternatywne zasilanie LPG do swoich pojazdów. Chętnie doradzę i odpowiem na nurtujące pytania. Zapraszam też posiadaczy pojazdów, które są wyposażone w instalacje gazu, a nie są z niej do końca zadowoleni. Określę przyczynę, niezależnie czy wina leży po stronie instalacji gazowej, czy jest to niedomaganie elementów samochodu, ujawniające się podczas pracy na gazie. Nie praktykuję odsyłania na zasadzie: ,, to nie wina gazu, proszę naprawić benzynę i wtedy przyjechać,, - nie tędy droga. Chętnie pomogę też innym warsztatom i serwisom samochodowym. Możliwy jest dojazd na miejsce postoju pojazdu. Diagnozuję też usterki niezwiązane z LPG, zarówno w silnikach benzynowych, jak i wysokoprężnych. Zajmuję się też systemami bezpieczeństwa m.in. Air Bag , SRS, ABS, ESP i inne.